״שמחה זה הטוב שביינות״

 

 

ג׳ורג׳ אליוט

מי אנחנו? קוקטייל ועוד!
 

אנחנו החבר'ה שמגיעים לאירוע והופכים אותו לחגיגה חווייתית שמשאירה את כולם עם טעם של עוד... וריח של מסיבה. הצוות שלנו מורכב ממדריכים מקצועיים ובעלי אישיות אדירה אשר יעבירו לך ולאורחים שלך את הערב הטוב ביותר בהתאמה ספציפית עבורכם. סדנאות האלכוהול שלנו מתאימות לכל אירוע ויש לנו את הסדנה אשר קולעת בדיוק לטעם של האורחים שלך. המטרה שלנו היא לא רק להגיע לאירוע שלך אלא להפוך אותו בדיוק למה שדמיינת. קוקטייל ועוד מעבירה סדנאות אלכוהול לאירועים בכל חלקי הארץ ללקוחות פרטיים וחברות.

המדריכים שלנו
 

המדריכים שלנו נבחרים ומתודרכים בקפידה כדי שיוכלו לספק לאורחים שלך את כל המידע המקצועי, הסודות שמאחורי הבר והטיפים שכולם רוצים לזכור. מובן שמעבר לידע המקצועי, המדריכים שלנו יודעים כיצד להרים את האירוע, לשבור את הקרח ולהכניס את כולם למצב הרוח הנכון.

קצת עלי

אני דודו אבן חן, מאז ומעולם אהבתי את עולם המסיבות והאלכוהול. שנות ניסיון רבות כברמן בפאבים ובאירועים ידעתי לעשות שמחת לבב אנוש לאנשים החוגגים לצחוק להפוך ערב לחוויה. החזון העומד מאחורי כל אחת מן הסדנאות של קוקטייל ועוד הוא ההנאה של האורחים שלי - ואין דבר שחשוב לי יותר מליצור איתך ועבורך ערב שכולם ידברו עליו. אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ממש עכשיו להכיר אותי ואת הסדנאות של קוקטייל ועוד ופשוט - ליהנות מהערב המושלם!

IMG-20190330-WA0030.jpg

 צלצלו עכשיו 0532766000