מסיבת רווקות​

סדנת אלכוהול למסיבת רווקות

אלכוהול הוא אמצעי מעולה לשבור את הקרח בכל אירוע ומסיבה. הוא מעורר, פותח קשרים, משחרר ויכול לעשות פלאים בכל מסיבה וכך גם במסיבת רווקות. המסיבה אשר מפרידה באופן סמלי בין תקופת הרווקות לבין חיי הנישואין היא הזדמנות עבור כל החברות וקרובות המשפחה של הכלה להיפגש לפני החתונה, להכיר זו את זו ולהתחבר אחת עם השנייה.

סדנת אלכוהול למסיבת רווקות מועברת על ידי צוות מקצועי וכוללת שלל טעימות מקוקטיילים שכל אחת יכולה אחר כך להכין בביתה. המטרה היא כמובן לא רק לשתות אלא ליהנות, להשתחרר ולבלות בצורה אחרת ולכן הסדנה כוללת חידונים, שלל פעילויות אשר שוברות את הקרח, סיפורים והיא חוויה אחת שלמה.

ארגון מסיבת רווקות מקורית

כל חברה טובה יודעת כי ארגון מסיבת הרווקות היא משימה חשוב שעליה להצליח בה. הארגון כולל: הזמנת החברות וקרובות המשפחה של הכלה, בחירת מקום לחגוג והחלטה איזו פעילות תהיה במהלך המסיבה עצמה. ההחלטה שלא להתפשר על המסיבה הסטנדרטית מראה כי חשוב לך שחברה שלך תיהנה ושכל האורחות יזכרו את המסיבה תקופה ארוכה, גם לאחר החתונה וכאן נכנסת פעילות אלכוהול לתמונה.

על מנת לארגן סדנת קוקטיילים אין צורך לבצע פעולות רבות ואין כל צורך להסתבך. כל שעלייך לעשות הוא לבחור בצוות בעל ניסיון עשיר בתחום, לשאול כל שאלה שעולה אצלך, לענות על שאלות כמו כמה משתתפות עומדות להגיע ולהזמין לך, לחברתך הטובה ולחברותיה את הסדנה שתגרום לכולן לקפץ משמחה.

ליהנות מאלכוהול - ומכל מה שמסביב לו

המטרה שלך ושל חברתך אינה להשתכר במסיבת הרווקות אלא ליהנות מזמן קסום, להתאחד ולהשתחרר. לשם כך אין צורך לשתות אלכוהול לשם השתכרות אלא פשוט לבלות בחברתו וזה בדיוק מה שהסדנה תאפשר לכולכן. הסדנה מתובלת בסיפורים, שופעת פעילויות קטנות מהנות, כוללת חידונים ובקיצור, מביאה את הכיף אליכן.

כל החומרים אשר משמשים במהלך סדנת אלכוהול למסיבת רווקות ניתנים לרכישה עצמית ולכן המשתתפות יוכלו להמשיך ליהנות מהידע שיצברו גם לאחר סיום המסיבה. לפרטים נוספים, הזמנות ותכנון מסיבת רווקות יוצאת דופן, זה הזמן ליצור קשר.

 צלצלו עכשיו 0532766000