סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

לאיזו אירועים פרטיים מתאימה סדנת קוקטיילים? מי יכול להשתתף בסדנאות כאלה? מה היתרונות של סדנאות באירועי גיבוש לעובדים ומנהלים?

קוקטייל הוא כידוע הרבה יותר מאשר רק משקה שמוכן על ידי ערבוב בין משקאות אלכוהוליים ואחרים. בפועל, הקוקטייל הוא גם סמל סטטוס ובעזרתו ניתן לגוון תפריט קולינרי של כל ארוחה יוקרתית. הבעיה היחידה היא שרוב האנשים לא יודעים איך להכין קוקטיילים אף על פי שמאוד היו רוצים בכך – והפתרון הוא סדנה שניתן לשלב באירועים מיוחדים.
 

יש לנו את התמהיל לאירוע מושלם
 

סדנאות אלכוהול מבית קוקטייל ועוד הן בדיוק מה שחשבת עליו כאשר התחלת לתכנן ימי הולדת, מסיבת הפתעה או כל חגיגה אחרת. אנו יכולים לשלוח לאירוע שלך צוות מוביל להפקת סדנת קוקטיילים ובזכותנו האורחים יישארו עם טעם של עוד!
 

סדנת קוקטיילים ליצירת עניין משותף
 

סדנת קוקטיילים יכולה להתאים למגוון רחב של אירועים. ראשית, בכל אירוע שבו משתתפים גברים ונשים מעל גיל 18 יש חשיבות מיוחדת לפעילות שאותה בוחרים להציע למוזמנים. בעזרת הסדנה ניתן למשל ליצור עניין משותף, לשלב בין הקניית ידע תאורטי והתנסות מעשית וכמובן לטעום סוגים חדשים של אלכוהול.
 

הייחודיות של הסדנה
 

מלבד האמור לעיל, הסדנה משדרגת אירוע פרטי כמו יום הולדת או מסיבות רווקים ורווקות והופכת אותו לחוויה בלתי נשכחת. הסדנה מעניקה לאורחים הזדמנות לשאול שאלות והיא מייחדת את האירוע החברתי בהשוואה לאירועים אחרים. כמו כן, בעלות משתלמת אפשר לתת לאורחים להתנסות בסוגי אלכוהול חדשים ולהסביר להם מה עומד מאחורי כל קוקטייל.
 

סדנאות גם בימי גיבוש
 

גם בסקטור העסקי אפשר לזהות ביקוש גבוה ליתרונות של סדנת קוקטיילים. את הסדנה ניתן למשל לשלב בימי כיף לעובדים כדי לרענן את השגרה השוחקת, או להזמין אותה עבור המנהלים בלבד. הדגש הוא בכל מקרה על השימוש באלכוהול כמוקד עניין ועל הכנת הקוקטיילים ליצירת אווירת גיבוש ושיתופי פעולה.
 

הקוקטייל שלך כבר מוכן
 

נציגי קוקטייל ועוד ישמחו לתאם עבורך סדנאות לכל סוגי האירועים. אנו מחכים לשמוע ממך במספר 053-2766-000 ומתחייבים לתכנן עבורך סדנת קוקטיילים של פעם בחיים.

Book a place >

 צלצלו עכשיו 0532766000