פעילות ליום הולדת 

 

פעילות ליום הולדת

אילו פעילויות ישנן לימי הולדת לאחר גיל 18? מהן הסיבות לכך שסדנת אלכוהול היא מושלמת ליום הולדת? איזה ציוד יש להביא לפעילות יום ההולדת?

חגיגת יום הולדת נערכת פעם בשנה וכל גיל הוא סיבה טובה למסיבה. ממש כמו שילדים קטנים נהנים להיות במרכז יום ההולדת ולחגוג בהפעלה נפלאה, כך גם מבוגרים נהנים ליום אחד להשתטות מעט, להשתחרר ולהתרכז בעצמם. פעילות ליום הולדת לאחר גיל 18

משלבת אלכוהול והמון שמחה.

 

פעילות ליום הולדת בנושא אלכוהול וקוקטיילים

 

סדנת אלכוהול היא פעילות ליום הולדת מושלמת אך חשוב להבין מה כוללת הסדנה כדי לתאם ציפיות מראש. הסדנה אינה באה במטרה להשתכר ולשכוח את האירוע אלא להפך, היא באה לעשות סדר בתחום האלכוהול, מלמדת את המשתתפים כיצד להכין משקאות שונים גם בבית וכל זאת במקצועיות, המון שמחת חיים ובשילוב שלל פעילויות מצחיקות. המטרה היא לא להשתכר אלא ליצור אווירה יוצאת דופן, להשתחרר וליהנות מחוויה אחרת.

 

מה כוללת סדנת האלכוהול?

 

סדנת אלכוהול ליום הולדת כוללת לימוד על אודות שלל המשקאות ועל קוקטיילים. הצוות המקצועי מלמד את המשתתפים כיצד להכין משקאות בקלות, גם בבית ועושה זאת מתוך משחק, גיבוש והרבה הנאה. הפעילות זורמת, מצחיקה, כוללת שאלות נושאות פרסים, משחקים חברתיים וכמובן גם אלכוהול שמוסיף לשמחה.

 

איפה מתקיימות סדנאות אלכוהול

 

צוות מקצועי המעביר סדנת קוקטיילים יגיע למקום שנוח לך. אם חגיגת יום ההולדת מתקיימת בביתך, הבית יהיה המקום בו תיערך הסדנה ואם היא מתקיימת במועדון, הצוות יגיע אליו עם כל הציוד הנדרש. אין צורך בהתארגנות מיוחדת לקראת יום ההולדת אלא רק לספר לצוות קוקטייל ועוד מהן הציפיות שלך ואנחנו נדאג לכל

השאר.

 

חברת קוקטייל ועוד

 

חברת קוקטייל ועוד מתמחה בערבי גיבוש, פעילות ליום הולדת, מסיבות רווקים ומפעילה עם אלכוהול וקוקטיילים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותך, לשמוע מהם חלומותייך ליום ההולדת, להכיר מעט את המשתתפים עוד לפני היום המיוחד ובהתאם יבנה עבורך את הפעילות המושלמת. אנו נגיע אלייך עם הרבה שמחה וכל הציוד הדרוש. כל שעלייך לעשות הוא רק לגדול בעוד שנה.

Book a place >
פעילות ליום הולדת
הכנות סוגי קוקטיילים הפעלות
סדנת אלכוהול ימי הולדת
תחרות בירה קצבית
סדנת קוקטיילים ליום ההולדת

 צלצלו עכשיו 0532766000