סדנאות גיבוש​ למנהלים

סדנאות גיבוש למנהלים – חווית אלכוהול מעולם אחר

מתי בפעם האחרונה השתתפת בסדנת קוקטיילים למנהלים? האם סדנת אלכוהול למנהלים מתאימה לכל מנהל? סדנאות גיבוש למנהלים הפכו במרוצת השנים לכלי יעיל ואפקטיבי במיוחד להגברת המוטיבציה הבינאישית, והוכיחו את תרומתם במיומנויות ניהול ועבודת צוות פורה. מנהלים כמו גם עובדים שכירים זקוקים מדי פעם להתרעננות משגרת העבודה ולמלא את המצברים כנדרש. סדנת קוקטיילים למנהלים היא אחת הדרכים שיגרמו לך להיטען באנרגיות חדשות ע"י הכרות מעמיקה של עולם האלכוהול המופלא. הסדנה מותאמת למנהלים המעוניינים לשפר תקשורת בין מנהלים, כמו גם את התקשורת הבינאישית של עצמם.

הייחוד של סדנאות גיבוש למנהלים

מחקרים רבים מוכיחים כי סדנאות גיבוש למנהלים המועברים בצורה יעילה ונכונה יתרמו רבות בבניית צוות מנהלים איכותי ויביא לשיפור בביצועים קבוצתיים במסגרת העבודה. סדנת אלכוהול למנהלים המועברת ע"י צוות המדריכים המקצועי שלנו הינה אחת הדרכים היצירתיות המגבשות את המנהלים השונים המגיעים מתחומי רקע שונים. בסדנת הקוקטיילים למנהלים, נערוך מגוון טעימות של משקאות משובחים, נקיים משחקי אלכוהול מהנים במיוחד שיגרמו לא רק לגיבוש צוות המנהלים אלא גם ייהנו מחוויה בלתי רגילה, מלאה באווירה טובה, חיוכים ובעיקר אלכוהול איכותי.

סדנאות גיבוש למנהלים – להפיק את המיטב

כדי שסדנאות הגיבוש שלנו יהיו עוצמתיות במיוחד חשוב שנתאים את מגוון פעילויות האלכוהול שלנו לפי אופי וטעם המנהלים. לאחר הכרות קצרה את המנהלים השונים, צוות המדריכים שלנו יעביר סדנת אלכוהול איכותית במיוחד הכוללת הכנת קוקטיילים קלאסיים, הקניית כלים מעשיים להכנת קוקטיילים ביתיים באמצעות חומרי הגלם בביתנו, נעניק הסברים על מיטב המשקאות, נשלב תחרויות אלכוהול נושאות פרסים, ולמעשה נכיר את עולם האלכוהול על בוריו.

קוקטייל ועוד – סדנאות גיבוש למנהלים ולעובדים, ימי הולדת, מסיבות הפתעה ועוד

קוקטייל ועוד הוקמה על ידי דודו אבן חן, בן 28 ותושב העיר חדרה, המתמחה בחיי המסיבות ועולם האלכוהול. בהתאם לכך, מעבירה קוקטייל ועוד גם סדנאות אלכוהול למנהלים, סדנאות קוקטיילים למנהלים וסדנאות נוספות לגורמים ניהוליים ואחרים בארגון שלכם, המותאמים במיוחד עבור סדנאות גיבוש למנהלים המגיעים מהמגזר העסקי או מהמגזר הפרטי.

באפשרותך להיכנס לאתר הבית ולקבל פרטים נוספים בעמוד סדנאות גיבוש למנהלים או ליצור עמנו קשר ברגעים אלו ונשמח להרחיב יותר ולקבוע סדנה מרתקת ובלתי נשכחת על טהרת האלכוהול. כל שעליך לעשות הוא לחייג לטלפון מספר 053-27660000 ממש כעת - ושיהיה לחיים!

Book a place >

 צלצלו עכשיו 0532766000