גיבוש לקבוצות

גיבוש לקבוצות
 

סדנאות לגיבוש מאפשרות לצוותים מסוגים שונים לעבוד יחדיו טוב יותר. הצוות יכול להיות צוות עבודה, צוות העוסק בהתנדבות, צוות מנהלים ועוד. היום ידוע כי ליחסים הבין-אישיים יש משמעות גדולה בהגעה למטרות של הארגון וסדנה חיצונית יכולה לעזור לחברי הצוות ליצור את הקשרים אשר לא מתאפשרים במסגרת היום יומית הרגילה.

ישנן סדנאות מגוונות המוצעות ובעוד חלקן רגילות ועובדות על דינמיקה דרך שיחה, סדנת אלכוהול וקוקטיילים היא סדנה אחרת, מצחיקה, משחררת ומיוחדת שגורמת לצוות להתאחד. הסדנה אינה מתמקדת בשתייה אלא בכל מה שאלכוהול עושה וכך היא מקרבת בין האנשים, מרגשת, מצחיקה ומשאירה זיכרון שימשיך עם הצוות לזמן ארוך.
 

מה הקשר בין גיבוש לקבוצות ואלכוהול?
 

הגיבוש הוא משימה אשר אינה קורית מעצמה. העובדה שכמה אנשים מתחברים לכדי צוות אחד או לקבוצה של אנשים, אינה אומרשת כי הם ימצאו את המכנה המשותף וירגישו בנוח לשתף זה את זה בפרטים שונים מחייהם. סדנת אלכוהול, המתובלת בשפע של פעילויות, סיפורים, חידונים וטעימות, היא סדנה אשר יוצרת גיבוש לקבוצות ויוצרת מיחידים יחידה אחת מאוחדת.

האלכוהול עצמו מעניק הזדמנות נפלאה להשתחרר מעט וזאת דרך שתייה, התנסות בקוקטיילים שונים וכל החוויה הקשורה בו. ההחלטה להזמין סדנה שכזו מביאה לצוות משהו שונה, שנשאר לאורך שנים לאחר שהסדנה עצמה מסתיימת. זוהי החלטה להזמין סדנה קלילה, אך מקצועית שמאפשרת לכל אחד להתבטא ולבטא את עצמו.
 

צוות מדריכים מקצועי
 

סדנת גיבוש לקבוצות מועברת על ידי צוות מקצועי המכיר היטב את עולם הגיבוש והסדנאות ומכיר היטב את האלכוהול ומה שהוא יכול לעשות במהלך הסדנה. עוד לפני הסדנה, הצוות יבקש לדעת פרטים עלייך, על הצוות, על המטרות שלך, על האופי של האנשים ובהתאם תיבנה הסדנה.

בין אם מדובר בגיבוש לצוות העובדים, בערבי חוויה, בסדנאות לימי הולדת, במסיבת הפתעה או בכל חגיגה ואירוע אחרים - המדריכים המקצועיים יעבירו פעילויות המובילות לגיבוש, אך יעשו זאת בטבעיות, בלי להכריח אף אחד ובלי להוציא אף אחד ממקום הנוחות שלו. להפך, התחושה במהלך הסדנה היא שיש מקום לכל אחד וכי כל דעה, אמרה וחוויה נחשבת וחשובה. לפרטים נוספים על גיבוש, על הסדנה ומה נוכל לעשות למענך, כל שעלייך לעשות הוא ליצור קשר.

Book a place >

 צלצלו עכשיו 0532766000