סדנאות גיבוש​

ערבי גיבוש לעובדים – עולם האלכוהול

איפה ניתן למצוא סדנת אלכוהול מקצועית עבור עובדים שכירים? איזה ערך מוסף אקבל מפעילויות אלכוהול לעובדים? עובד שכיר שיעסוק אך ורק בעבודתו יישחק בסופו של דבר, ותפוקתו תרד בהתאם. על מנת למנוע מצב זה, החלטנו על ערבי גיבוש לעובדים על טהרת האלכוהול הכוללים סדנאות ופעילויות אלכוהול מקצועיות המותאמות במיוחד לערבי גיבוש, ולאופי העובדים. ערך המוסף בא לידי ביטוי בחוויה עוצמתית רבת טעמים וריחות משכרים הגורמים לצוות העובדים להתחבר זה אל זו מחדש. הקשרים הבינאישיים מתחזקים ועבודת הצוות באה לידי ביטוי באופן ניכר במסגרת העבודה.

הכירו את המנחים שלנו

לפני שנתחיל בסדנת האלכוהול, אנו נערוך הכרות קצרה בין משתתפי הסדנה ובין צוות המדריכים המקצועי שלנו. על מנת שנוכל ליצור חוויה בלתי נשכחת עבור ערבי גיבוש לעובדים שלך, בחרנו בקפידה רבה צוות אנשים אשר האלכוהול זורם בדמו. הצלחנו ליצור את קוקטייל סדנאות הגיבוש המוצלח ביותר כיום בארץ. סדנאות הגיבוש ופעילויות האלכוהול אשר יימזגו לצוות העובדים יכילו תכנים אינפורמטיביים ומעשיים אשר יעניקו חוויה של פעם בחיים. נלמד כיצד מכינים קוקטיילים מגוונים, נכיר מותגי אלכוהול מקרוב ונטעם את מיטב המשקאות.

ערבי גיבוש לעובדים – מה עושים בסדנת קוקטיילים?

כדי שכל משתתפי הסדנה יוכלו ליהנות מחוויית אלכוהול איכותית וטעימה במיוחד, עלינו להבין את אופיו של צוות העובדים שלך. לאחר-מכן, צוות המדריכים שלנו יעביר פעילות חברתית ויצירתית בה כולם שותפים פעילים. אנו נחשוף את משתתפי הסדנה לקוקטיילים אקזוטיים וקלאסיים המבוססים על משקאות אלכוהוליים שונים, כגון: קפה, חלב או שמנת. נלמד את המינונים הנכונים ואת צורת המזיגה הראויה עבור כל קוקטייל וקוקטייל. נכין שייקים אלכוהוליים בשילוב של מגוון פירות ומשקאות אלכוהוליים שונים ומגוונים, ונלמד את משתתפי הסדנה כיצד יוכלו ליצור קוקטיילים ביתיים באמצעות חומרי הגלם הנמצאים בביתם.

קוקטייל ועוד

עולם האלכוהול מתחדש כל הזמן, וכך גם הסדנאות המקצועיות והמגוונות אותם אנו מעבירים בעת ערבי גיבוש לעובדים. אנו עורכים גם סדנאות אלכוהול איכותיות במיוחד עבור אירועים פרטיים, כגון: מסיבת רווקים/ות, ימי הולדת, מסיבת הפתעה, ועוד. בסדנאות האלכוהול עבור ערבי גיבוש לעובדים, צוות המדריכים שלנו יעניק למשתתפי הסדנה לא רק מידע תיאורטי, אלא גם כלים מעשיים אותם ניתן יהיה ליישם בהמשך הדרך. באפשרותך לגלוש באתר הבית שלנו או ליצור עמנו קשר ממש כעת לקבלת פרטים נוספים על ערבי גיבוש לעובדים – חייגו כעת לטלפו מספר 053-27660000.

Book a place >

 צלצלו עכשיו 0532766000