יום גיבוש לעובדים

 

יום גיבוש לעובדים

 

מדוע חשוב להוציא את העובדים ליום גיבוש? אילו פעילויות מגבשות? מדוע חשוב לפנות לחברה המתמחה בתחום?

רוב העובדים מבלים כשליש מחייהם בעבודה וכמחצית משעות הערות שלהם. העבודה האינטנסיבית יכולה להוביל לשחיקה ועל המערכת המעסיקה למצוא את הדרך הנכונה להשאיר את העובדים עם מוטיבציה גבוהה לעבוד. שחיקה בעבודה ומקרים בהם העובדים אינם מתקשרים טוב זה עם זה, פוגעים בכולם, אך יום גיבוש לעובדים מוציא מהשגרה ומצליח להחזיר לאחר יום אחד בלבד את העובדים עם כוחות מחודשים.

 

חשיבות ימי הגיבוש

 

יום גיבוש יכול לעסוק בנושאים שונים וזאת בהתאם לצורך שלך כבעל חברה, עסק או מנהל צוות עבודה. יום זה יכול להיות הדרך שלך להביע את ההערכה שלך למאמץ של העובדים, הוא יכול ליצור גיבוש ויכול לפתור בעיות תקשורתיות אם אלו קיימות בצוות. היכולת לחזק את הקשרים החברתיים משפיעה לא רק על מצב הרוח של העובדים אלא גם על המוטיבציה בעבודה ועל התפוקה.

 

בחירת יום גיבוש לעובדים

 

המטרה של יום הגיבוש היא לאפשר לעובדים להשתחרר, להתנהג בטבעיות וליצור קשרים שלא נוצרים במסגרת היום יום בעבודה. הנושא של יום הגיבוש והדרך בה הוא יועבר צריך להתאים למשימות המוגדרות מראש ועלייך לזכור כי שחרור וכיף הוא חלק בלתי נפרד מיום זה ועליהם מומלץ לשים דגש.

 

סדנת אלכוהול

 

סדנת אלכוהול מביאה איתה שלל יתרונות עבור יום גיבוש לעובדים. הסדנה נבנית באופן אישי לכל צוות לאחר שיחה ראשונית איתך. החוויה ממנה יצאו העובדים כוללת המון כיף, שחרור, טעם ואפילו לימוד. המטרה היא שכל עובד יוכל לצאת עם יותר ידע על עולם האלכוהול, ליישם חלק ממה שלמד ואהב בביתו ושהעובדים כולם ישתפו פעולה ויצאו עם חוויה בלתי נשכחת.

 

קוקטייל ועוד

 

חברת קוקטייל ועוד מתמחה בתכנון והוצאה לפועל של ימי גיבוש. החברה מעמידה לרשותך ולרשות המשתתפים יום גיבוש לעובדים עם צוות מקצועי ואלכוהול משובח. המטרה שלנו היא להעביר סדנה איכותית, לתת לעובדים כלים שיוכלו להשתמש בהם בעתיד וכל זאת תוך משימות של שיתוף פעולה, צחוק וגיבוש של העובדים שימשיך הלאה לעבודה.

Book a place >

 צלצלו עכשיו 0532766000