שירותי בר והפקות

קוקטייל ועוד – הופכים את האירוע שלך לחגיגה

קוקטייל ועוד הינה חברה מנוסה ומקצועית אשר מתמחה בתכנון והפקה של אירועים למגוון רחב של צרכים. בין אם מדובר בסדנאות לימי הולדת למבוגרים וצעירים, מסיבת רווקות/רווקים, חגיגות פורים, מסיבות עובדים גיבוש הצוות, שירותי בר ועוד, יש לנו את הניסיון ואנשי המקצוע המומחים על מנת לעצב עבורך אירוע מותאם לקהל האורחים שלך אשר יעלה על כל הציפיות שלך. המטרה שלנו היא שביום שלאחר האירוע, יהיה חיוך גדול מרוח על הפנים שלך ושל האורחים שלך ואנחנו משתמשים בכל הכלים שיש לנו כדי ליצור, יחד איתך, אירוע ייחודי ופנטסטי.

ההצגה הטובה ביותר בעיר

הברמנים המקצועיים והמומחים שלנו יוודאו שהאירוע שלך מתקדם בצורה הנכונה ושכולם נמצאים במצב הרוח האידיאלי. הודות לניסיון של שנים, ידע נרחב בעולם האלכוהול וכישרון בהנחיה ובהופעה שמשאירה אפקט ארוך טווח, הברמן אשר יותאם לקהל שלך יעביר את הערב בדרך שתשתף את כל האורחים ותגבש אותם. בזמן שהאלכוהול יזרום והסיפורים ירתקו את כולכם, אורות הטלפונים החכמים יכבו וקולות של צחוק ושיחה ימלאו את החדר.

סדנה ייחודית המותאמת במיוחד עבורך

כבר במהלך שיחת הטלפון הראשונה נוכל להבין את אופי האורחים שלך והצרכים של האירוע שלך. לאחר שנבין את השאיפות ואת המגבלות שלך - נוכל להציג בפנייך את כל האפשרויות השונות ואף ליצור עבורך ערב המותאם בדיוק לציפיות שלך אשר יראה לך שלעיתים, המציאות יכולה לעלות על כל דמיון. החל באופי התכנים ועד לסוג האלכוהול, ניתן להתאים כל חלק בערב כך שהחוויה של האורחים שלך ושלך תהיה מושלמת.

ניסיון ואחריות הם שם המשחק

לאחר שנים רבות של ניסיון בעולם האלכוהול ותכנון האירועים, אנחנו מבינים את האחריות הרבה שיש בתכנון ובהפקה של אירוע. אנחנו לא לוקחים בקלילות ראש את האחריות שהלקוחות שלנו שמים בידינו ועושים כל שביכולתנו על מנת לוודא שהאירוע שניצור עבורך ידהים אותך ואת כל האורחים שלך.

כל זה נמצא במרחק שיחת טלפון אחת בלבד

עכשיו זה הזמן שלך להרים את הטלפון, ליצור איתנו קשר ולהתחיל לתכנן את האירוע האדיר הבא שלך. אנחנו מזמינים אותך לשמוע על כל האפשרויות שיש לנו עבור האירוע הייחודי שלך ולספר לנו על בקשות מיוחדות או דרישות שיש לך.

Book a place >

 צלצלו עכשיו 0532766000