מערבבים את הערב עם קוקטייל ועוד

לערבב בשייקר סלו ג'ין עם אמארטו, סאות'רן קומפורט ומיץ תפוזים - אלאבמה סאמר. לשלוח אלוהה לצד השני של הבר – רום, קוניאק, ורמוט יבש, ג'ין, מיץ ליים וסודה. לשבור את הקרח על זריחת מדבר – וודקה, מיץ תפוזים, מיץ אננס וגרנדין... למעשה לא משנה מה בדיוק אתם מדמיינים, המתכון לערב המושלם עבור כולכם נמצא אצל המדריכים המקצועיים והאדירים שלנו - ואנחנו לא יכולים לחכות כבר להכין אותו עבורכם!

'כיף' זו הכותרת של הערב

הערב של האירוע מתחיל, האורחים מתכנסים, חיבוקים וברכות נזרקים באוויר וקבוצות מתחילות להתגבש. מהרגע שהמדריך מתחיל אפשר להרגיש את הקרח נשבר, האלכוהול מתחיל לזרום, קולות הלחישות מתחלפים בקולות של צחוק ומשקאות נמזגים. מאורחים כולם הופכים לחברים, קבוצה אחת שעוברת מסע משותף בחלקים המעניינים ביותר של עולם האלכוהול. האווירה במהלך הערב היא מחשמלת, כולם ביחד וההרגשה לא נגמרת בסוף הסדנה, היא מלווה את כולם לתוך הלילה ואחריו.

אם שותים, מתחברים

סדנאות הקוקטיילים האיכותיות של קוקטייל ועוד מתוכננות בכדי לקשר בין כל האורחים שלך ולוודא שכולם נהנים. המשחקונים, המתכונים והטיפים הסודיים מאחורי הבר יוצרים אווירה תוססת וממכרת ואין אחד אשר לא רוצה לקחת בה חלק או מרגיש לא שייך. האלכוהול אשר תכינו ותשתו במהלך הערב תלוי לחלוטין בך, ניתן להתאים את המתכונים ואווירת הסדנה לטעם שלך ושל האורחים שלך.

לא משחק ילדים

הסדנאות מתאימות למגוון רחב של אירועים, כל עוד החוגגים הם מעל לגיל שמונה עשרה. תכנון אירועים למבוגרים מהווה לעיתים קרובות בעיה, אין הרבה פעילויות אשר מדברות לכלל המבוגרים ומתאימות לקבוצות של חברים קרובים ועמיתים לעבודה. במהלך סדנאות קוקטיילים, כלל האורחים של האירוע שלך עוברים יחד אתך ועם המדריך המנוסה חוויה מאלפת, אשר תשאיר לכולכם (וגם לנו) זיכרונות בלתי נשכחים.

המתכון המנצח

קוקטייל ועוד היא אינה סתם עוד חברה המעבירה סדנאות, אנחנו יודעים כיצד ליצור את החוויה המושלמת עבורך ועבור האורחים שלך. כבר בשיחת הטלפון הראשונית ניתן לקבל ייעוץ ולהרכיב מאפס את הסדנה המתאימה ביותר אלייך.

אלכוהול וקוקטיילים יכולים לשפר כל מאורע, רק דמיינו כיצד נראה ערב שלם המורכב סביבם. עכשיו תפסיקו לדמיין ותרימו כבר טלפון, בואו נעשה מסיבה ונלמד את כל הסודות החריפים!

 צלצלו עכשיו 0532766000