ימי הולדת למבוגרים

יום הולדת 40

איך הכי כדאי לחגוג יום הולדת 40? ולמי כדאי לפנות לטובת הפקת ימי הולדת למבוגרים שהם עדיין צעירים ברוחם? ואם כבר, כמה עולה סדנת אלכוהול ליום הולדת ומה מומלץ לעשות במסיבת הפתעה למבוגרים? הסירו דאגה מלבכם. אם אתם מתקרבים לגיל 40 – עשינו מאמץ וריכזנו עבורכם את כל התשובות לכל השאלות. מוכנים? אנחנו מתחילים!

חגיגות יום הולדת 40 תמיד מגיעות עם תחושה של אחריות מוגברת. אנחנו רוצים לתכנן ערב שכל האורחים ייהנו ממנו ושיצליח לגשר בין קבוצה גדולה של אנשים, אולם מפגשים בברים או מסעדות מרגישים לעיתים קרובות מאולצים מדי עבור בני גילנו והדבר יכול לפגום בדבר החשוב ביותר – ההנאה שלך מחגיגות היום שלך.

ואם כבר בגילנו החדש עסקינן, הרי אין לנו זמן למשחקים אז נגש ישר לעניין: ראשית, כדאי לך להפנים כי הוספת אטרקציה למפגש היא הדרך הטובה ביותר לוודא שכולם ייהנו במהלך המסיבה, לגשר בין האורחים שלך ולהוריד ממך את האחריות על שעשוע ואירוח. סדנאות אלכוהול, לדוגמה, מתאימות לתוכן אשר מעניין מבוגרים ומאפשרות לכולם ליהנות מערב של חיוכים, אלכוהול איכותי, משחקים מצחיקים, חידונים וחוויות ייחודיות. מובן שתוכן הסדנאות מותאם לאופי המסיבה ולגילאי האורחים – ובדרך כלל אינו מתאים לצעירים מתחת לגיל שמונה עשרה.

אז, מהו מחירה של סדנת אלכוהול ליום הולדת 40?

אף על פי שמרבית סדנאות האלכוהול אורכות בין שעה וחצי לשעתיים, העלויות של אותן הסדנאות יכולות להשתנות על פי מספר גורמים. הדרך הטובה ביותר לקבל הערכת מחיר הרלוונטית לאירוע ולאורחים שלך היא ליצור קשר טלפוני, להסביר את הצרכים שלך ולראות מה האפשרויות הפתוחות בפנייך.

הדבר העיקרי אשר ישפיע על עלות הסדנה יהיה מספר האורחים שלך, אירועים גדולים יותר דורשים כמויות גדולות של אלכוהול ולעיתים אף עוד אנשי צוות. התוכן אשר יועבר בסדנה וסוג האלכוהול אשר יישתה במהלכה הם גם פקטור במחיר אך כאשר מדובר בסדנאות ליום הולדת 40, המחירים בדרך כלל מתאימים לתקציב של רוב האירועים. ניתן לתכנן אירועים בצורה אישית כך שהערב יעלה על הציפיות שלך ושל כולם מבלי לעבור את התקציב האישי שלך.

קוקטייל ועוד – מסיבת יום הולדת לבני ארבעים, שלא תישכח לפחות עד 120!

 

קוקטייל ועוד מעבירה סדנאות אלכוהול למבוגרים בכל הארץ.

 הסדנאות שלנו מותאמות בדיוק לאופי האורחים שלך והן כוללות משחקונים, פרסים, המון שמח וכמובן אלכוהול משובח. את הסדנאות עצמן מעבירים אנשי צוות וברמנים מקצועניים ואדיבים, אשר יודעים בדיוק איך לשבור את הקרח.

בין אם זה היום הולדת 40 שלך או של אחד האנשים הקרובים אלייך, שיחת טלפון אחת יכולה להפוך את הערב לאחד שכולם יזכרו. כל מה שנשאר לך לעשות הוא ליצור איתנו קשר כעת - ואנחנו נדאג כבר לכל השאר!

Book a place >

 צלצלו עכשיו 0532766000