ימי הולדת למבוגרים

יום הולדת 30

 

איך אפשר לחגוג את יום הולדת 30? מי עושה סדנאות לימי הולדת למבוגרים? מה עושים במסיבות יום הולדת למבוגרים? מה אפשר לעשות במסיבת הפתעה למבוגרים?

ככל שאנחנו מזדקנים חגיגות ימי ההולדת נעשות פחות ופחות מרגשות, כבר אין כוח למסיבות לאורך הלילה אבל ערב בבר עם חברים מרגיש יום יומי ולא מספיק. העשור השלישי של החיים שלך או של אחד האנשים הקרובים אלייך עומד להתחיל ויש לחגוג זאת בדרך הנכונה, ליהנות כמו מבוגרים. סדנאות אלכוהול שוברות את הקרח בכל קהל והן יכולות לגשר בין מספר אורחים גדול או קטן, במהלך הסדנאות כולם מקבלים ראש טוב, החיוכים עולים והמסיבה האמתית מתחילה. במקום סתם עוד מפגש, סדנאות אלכוהול מאפשרות לך לספק אטרקציה ייחודית המשתפת ומדברת אל כולם. כמובן שהסדנאות אינן מתאימות לאורחים מתחת לגילאי שמונה עשרה והן מתוכננות כך שהן מדברות אל בני הגיל שלך.

מה כוללת סדנת אלכוהול ליום הולדת 30

 

ישנו מגוון של סדנאות אלכוהול אשר כוללות הסברים וחוויות שונות ומגוונות, הכל תלוי בך ובהעדפות של החברים והמשפחה שלך. הסדנאות השונות כוללות לימוד של הכנת קוקטיילים, טעימת יינות, תוכן עשיר על אלכוהול, שאלוני ידע עם פרסים, מגוון אלכוהול ומשחקים שיעביר ברמן מקצוען בצורה קלילה וכיפית. סדנאות ליום הולדת 30 כוללות גם שתיית אלכוהול במהלך הסדנא והשילוב בין משחקים והפעלות לשתיית אלכוהול יוצר חוויה בלתי נשכחת עבורך, עבור האורחים שלך וכמובן שעבור החוגגים. האטרקציה מותאמת לרוח החוגגים וניתן להוסיף תכנים או משקאות מסוימים לאירוע ולעצב אותו בכל צורה שתעלה על רוחך.

קוקטייל ועוד

 

אנחנו חברה רעננה אשר יוצרת אירועים חווייתיים למבוגרים, כאלו שכולם ידברו עליהם ושיגרמו לכולם לדבר. הצוות שלנו מונה ברמנים איכותיים ומקצועיים אשר יודעים קיצר להרים את האווירה, לשלב את כל האורחים שלך ולתת לך יום הולדת 30 שלעולם לא תשכח. בין אם החגיגה היא שלך או של אחד האנשים הקרובים אלייך, עכשיו זאת ההזדמנות שלך ליצור איתנו קשר, וליצור איתנו ביחד יום הולדת שבאמת יהיה כיפי לך ולחברים שלך.

Book a place >

 צלצלו עכשיו 0532766000